NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Zrównoważona inwestycja w rozwój pracowników

Zielone budynki efektywnie zapełniają mapę Polski. Mamy coraz większą świadomość tego, czym charakteryzują się zrównoważone obiekty i jakie efekty przynosi wprowadzanie ekologicznych rozwiązań. Poszukujemy nowej wiedzy. PLGBC, dzieląc się doświadczeniami, praktykami i rozwiązaniami, jako jedna z najbardziej aktywnych organizacji działających na rzecz zielonego budownictwa w Polsce, zaproponowała Katalog Szkoleń.

Łącząc trzy filary - społeczne, ekonomiczne i środowiskowe oddziaływania zielonego budownictwa, PLGBC we współpracy z uznanymi ekspertami i trenerami opracowało program autorskich szkoleń. Wśród tematów przygotowano m.in. aktualne zagadnienia mega trendów i ich wpływu na budownictwo, ABC zielonego budownictwa, fizykę budowli, zrównoważonych środowisko materiałów budowlanych, kwestie efektywności energetycznej czy zrównoważonego rozwoju w biznesie. Poza zdobytą nową wiedzą, można rozwinąć swoje umiejętności przygotowujące m.in. do egzaminów dla asesorów systemów certyfikacji wielokryterialnej, jak certyfikacja LEED, BREEAM oraz WELL Building Standard. Firmy z kolei mogą skorzystać z indywidualnej oferty premium na szkolenia dedykowane.

Propozycja różnorodnych szkoleń PLGBC kierowana jest do architektów i projektantów, deweloperów, inwestorów, producentów materiałów budowlanych, samorządowców oraz organizacji pozarządowych.

Doskonalenie poprzez szkolenia jest ważnym elementem zarządzania zasobami ludzkimi w firmach. Program szkoleń oparty o nową i wysoko specjalistyczną wiedzę jest szczególnie pożądany dziś przez  pracowników w kulturze organizacji. To oni odgrywają istotną rolę w osiągnięciu sukcesu przedsiębiorstw. Nakłady poniesione na szkolenia traktuje się jako inwestycję w kapitał ludzki. Zdobycie nowych umiejętności przez zespół, to szansa dla firm na rozwój organizacji, wyróżnienie się na rynku i zdobycie przewagi konkurencyjnej.

 Więcej: www.plgbc.org.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: