NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Zrównoważona inwestycja w rozwój pracowników

Popularność zrównoważonego rozwoju zyskuje coraz bardziej na znaczeniu. Zielone budownictwo rozwija się dynamicznie, szczególnie w Polsce, która jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej. Coraz powszechniejsze są certyfikaty oraz deklaracje środowiskowe, które potwierdzają wysoką jakość materiałów budowlanych. Świadomość tych zmian niesie także konieczność aktualizacji wiedzy, informacji czy wymagań stawianych zielonemu budownictwu, wpływając na sposób działania oraz rozwój rynku budownictwa i nieruchomości.

Zielone budynki efektywnie zapełniają mapę Polski. Mamy coraz większą świadomość tego, czym charakteryzują się zrównoważone obiekty i jakie efekty przynosi wprowadzanie ekologicznych rozwiązań. Poszukujemy nowej wiedzy. PLGBC, dzieląc się doświadczeniami, praktykami i rozwiązaniami, jako jedna z najbardziej aktywnych organizacji działających na rzecz zielonego budownictwa w Polsce, zaproponowała Katalog Szkoleń.

Łącząc trzy filary - społeczne, ekonomiczne i środowiskowe oddziaływania zielonego budownictwa, PLGBC we współpracy z uznanymi ekspertami i trenerami opracowało program autorskich szkoleń. Wśród tematów przygotowano m.in. aktualne zagadnienia mega trendów i ich wpływu na budownictwo, ABC zielonego budownictwa, fizykę budowli, zrównoważonych środowisko materiałów budowlanych, kwestie efektywności energetycznej czy zrównoważonego rozwoju w biznesie. Poza zdobytą nową wiedzą, można rozwinąć swoje umiejętności przygotowujące m.in. do egzaminów dla asesorów systemów certyfikacji wielokryterialnej, jak certyfikacja LEED, BREEAM oraz WELL Building Standard. Firmy z kolei mogą skorzystać z indywidualnej oferty premium na szkolenia dedykowane.

Propozycja różnorodnych szkoleń PLGBC kierowana jest do architektów i projektantów, deweloperów, inwestorów, producentów materiałów budowlanych, samorządowców oraz organizacji pozarządowych.

Doskonalenie poprzez szkolenia jest ważnym elementem zarządzania zasobami ludzkimi w firmach. Program szkoleń oparty o nową i wysoko specjalistyczną wiedzę jest szczególnie pożądany dziś przez  pracowników w kulturze organizacji. To oni odgrywają istotną rolę w osiągnięciu sukcesu przedsiębiorstw. Nakłady poniesione na szkolenia traktuje się jako inwestycję w kapitał ludzki. Zdobycie nowych umiejętności przez zespół, to szansa dla firm na rozwój organizacji, wyróżnienie się na rynku i zdobycie przewagi konkurencyjnej.

 Więcej: www.plgbc.org.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: