NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Zgłoś swój budynek do Konkursu CEE Buildings Go Green!

Głównym celem Konkursu CEE Buildings Go Green jest przedstawienie inwestycji, które w najlepszy sposób zastosowały zrównoważone rozwiązania w projektach. Konkurs ma podkreślić środowiskowe, finansowe, zdrowotne i inne korzyści płynące z efektywnych energetycznie budynków.

Inicjatywa skierowana jest do właścicieli budynków prywatnych i użyteczności publicznej, deweloperów, biur architektonicznych oraz firm inżynierskich. Do Konkursu można zgłosić nowy budynek lub poddany niedawno renowacji. Warunkiem jest, by inwestycja była zrealizowana w Europie Środkowo - Wschodniej.

Konkurs jest częścią C4E FORUM - konferencji poświęconej efektywności energetycznej, która odbędzie się w dniach 13-16 czerwca br. w Narvil Resort, w Serocku. Współzawodniczące projekty i firmy znajdą się w centrum uwagi ponad 300 kluczowych uczestników rynku efektywności energetycznej, w tym wielu przedstawicieli instytucji unijnych oraz finansowych.

Organizatorem wydarzenia jest C4E Forum, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC), Czech Green Building Council (CZGBC), Romanian Green Building Council (ROGBC) i Slovak Green Building Council (SKGBCK).

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłoszenia budynków przyjmowane są do dnia 6 kwietnia br.

Uroczysta Gala rozstrzygnięcia Konkursu odbędzie się 15 czerwca br. podczas C4E FORUM w Serocku.

Więcej informacji o Konkursie: https://plgbc.org.pl/konkurs-cee-buildings-go-green/

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: