NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

PLGBC Partnerem Greenbuild Europe 2018

Greenbuild Europe 2018 to międzynarodowe forum specjalistów skupionych wokół zrównoważonego budownictwa. Spotkanie będzie okazją do poznania innowacyjnych produktów, usług i technologii przyjaznych środowisku. Przygotowano inspirujące prezentacje, branżowe pokazy i sesje tematyczne. Będzie także okazja do skutecznego networkingu wśród praktyków budownictwa ekologicznego z całego świata.

Jednym z Partnerów wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC. Jest to przykład aktywności w ramach współpracy międzynarodowej z siostrzanymi oddziałami organizacji na świecie (75 organizacji green building councils skupionych  w ramach World Green Building Council). 

- Wierzymy, iż wspólne podejmowanie inicjatyw dla rozwoju zrównoważonego budownictwa, pozwoli na wprowadzanie nowych standardów, zmianę warunków życia, zrewolucjonizowanie biznesu i zajęcie się pilnymi kwestiami, takimi jak jakość powietrza, zdrowie ludzkie, zużycie energii i globalne zmiany klimatu - podkreśla Alicja Kuczera, Dyrektor Zarządzający Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Organizatorem wydarzenia jest Greenbuild, największa na świecie platforma konferencji i targów dla zielonych budynków. To jeden z projektów realizowanych przez U.S. Green Building Council (USGBC). Skupia liderów branży, ekspertów i specjalistów zajmujących się zrównoważonym budownictwem.

Rejestracja i więcej informacji: https://greenbuild.usgbc.org/europe

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: